Download Dhikrs and Informations

App StoreApp Store

Ya Şehid

Ölmek üzere olan sinir hücrelerinizde özellikle kılcal damarlarınızda meydana gelen tıkanıkları açmak istiyorsanız bu zikri denemelisiniz.

Ölmek üzere olan sinir hücrelerimizde özellikle kılcal damarlarımızda meydana gelen tıkanıkları açmak niyetiyle. Özellikle genç yaşında hızlı bir şekilde belli hastalıklara bağlı olarak saç dökülmelerinin meydana gelmesi aslında belli hücrelerimizin ölü gibi çalışmasından ötürüdür. Hücrelerimiz aslında ölmemiştir ama tabiri caizse ölü taklidi yapmaktadırlar. Hücrelerin ölü taklidi yaptığı süreç ayrı bir konu olmakla beraber ölü taklidinden kurtularak canlı olması ve yeniden harekete geçebilmesi onlara verilecek olan zihinsel bir emirle mümkündür. Bu emirle Ya Şehid ismi şerifinin tecellisiyle hasıl olmakta. Ya Şehid ismi şerifinin tecellisinde var olan 19 proteinle harekete geçme özelliği bu ölü taklidi yapan hücrelerimizi canlandırmaya vesile olmaktadır. Özellikle bu tarz bir hastalık sonrasında yeniden o hücrelerimize diri olduğunu hatırlatabilmek için 126 defa Ya Şehid ismi şerifini zikredebilirsiniz. Ölü taklidi yapan hücrelerimizi canlılık özelliğine kavuşturabilmek için Ya Şehid ismi şerifini zikredebilirsiniz.

With our live dhikr feature, you can chant with anyone you want at the same time and create common dhikr calligraphy.

Unlock 100+ prayers and meditations on finding calm, growing in humility, re-discovering the Dhikrs, secret dhikrs, add manual dhikrs and more dhikr customization features.

App storePlay Store
App Img
Example Company Inc. v0.3.2 build time: 1697062677868
Chant Social System

zikir.com is an all-in-one chant that powers live operations.

Guides

© ChantSocial Inc. 2020 All rights reserved.

Example Company Inc. Twitter Official Social Media AccountExample Company Inc. Linkedin Official Social Media Account
Designed in ☀️ California & Built Globally With ❤️