Download Dhikrs and Informations

App StoreApp Store

Ya Habir

Etrafınızda var olan olayları daha iyi analiz edebilmek ve doğru kararlar verebilmek için Ya Habir İsmi Şerifi’ni zikredebilirsiniz.

Genellikle dışarıdan gelen her türlü haber insanı bunlar üzerine düşünmeye sevk eder. Günün stresi ve buna bağlı pek çok koşul gelen haberi doğru bir şekilde analiz etmekten bizleri alıkoyabilir. Özellikle burnumuzla kulaklarımız arasındaki dengesizlik bu karar verme yolculuğunda oldukça yanlış kararlar vermemize vesile olabilir. Ya Habir ismi şerifiyse hem kulaklarımız hem de burnumuzda var olan ve gerçekten karar vermek için ihtiyacımız olan hücrelerimizin birbirlerini uyararak bir kontrol yapmasına vesile olur. Herhangi bir haber aldığınızda ve bu haberle ilgili bir karar vermek istediğinizde ve gerektiğinde 515 defa Ya Habir ismi şerifini zikredebilirsiniz. Etrafınızda var olan olayları daha iyi analiz edebilmek ve doğru kararlar verebilmek için Ya Habir ismi şerifini zikredebilirsiniz.

With our live dhikr feature, you can chant with anyone you want at the same time and create common dhikr calligraphy.

Unlock 100+ prayers and meditations on finding calm, growing in humility, re-discovering the Dhikrs, secret dhikrs, add manual dhikrs and more dhikr customization features.

App storePlay Store
App Img
Example Company Inc. v0.3.2 build time: 1697062678874
Chant Social System

zikir.com is an all-in-one chant that powers live operations.

Guides

© ChantSocial Inc. 2020 All rights reserved.

Example Company Inc. Twitter Official Social Media AccountExample Company Inc. Linkedin Official Social Media Account
Designed in ☀️ California & Built Globally With ❤️